طول مطالعه: 4 دقیقه

اتریوم کلاسیک () یک هارد فورک از اتریوم است که در ابتدا واکنشی بود به یک هک که معادل 50 میلیون دلار آمریکا، اتر از ، سازمان خودگردان با سرمایه گذاری جمعی برای ایجاد کسب و کار غیرمتمرکز اوپن سورس مبتنی بر اتریوم، دزدید. اما در کمتر از یک سال قیمت آن به حدود 48 دلار رسید که نشان از نقشه راه و پشتوانه فنی قوی این رمز ارز دارد.

ولادیمیر پوتین

یک گروه بیانگر درون جامعه همکاری می کنند تا در برابر فورکی که زنجیره را به شرایط قبل از هک برگرداند مقابله کند و در نتیجه شکل گرفت. دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک، تارا دستی، پژو 207 دستی سقف شیشهای، دناپلاس توربوشارژ دستی، راناپلاس، راناپلاس سقف شیشهای و سورن پلاس، هفت محصولی هستند که در این طرح عرضه خواهند شد. گروه صنعتی ایرانخودرو شرایط پیشفروش تارا اتوماتیک ویژه بهمن ماه ۱۴۰۰ را اعلام کرد. همچنین قیمت تارا دستی برای آن دسته از حوالههای پیش فروش ایران خودرو است که موعد تحویلشان در اسفند 1400 باشد.

گروه صنعتی ایران خودرو، طرح فروش فوری محصول خود را با موعد تحویل 90 روزه از امروز سه شنبه 16 فروردین ماه 1401 به مدت 3 روز به اجرا میگذارد. آخرین طرح پیشفروش اجرا شده برای محصولات گروه صنعتی ایرانخودرو در اواخر فروردین ماه برای هشت محصول برگزار شد. طرح پیش فروش هفت محصول گروه صنعتی ایران خودرو از 28 دی ماه جاری به مدت سه روز به اجرا گذاشته میشود. متقاضیان میتوانند در زمان تعیین شده، از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو نسبت به پیش ثبت نام اولیه (شرکت در قرعهکشی) اقدام کنند.

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد. علت این اتفاق نیز نارضایتی خودروسازان از مصوبه آخر شورای رقابت مبنی بر ”عدم مشمولیت تورم برای پیشپرداخت مبلغ خودرو” اعلام شده بود. مطابق با بخشنامه اعلامی از سوی ایرانخودرو در طرح پیشفروش مهرماه به طور متوسط بین ۱۸ تا ۴۰ میلیون تومان از مبلغ پیشپرداخت خودروها کاسته شده و به عبارت دیگر مبلغ پیشپرداخت به جای ۵۰ درصد از مبلغ فعلی خودرو به ۴۰ درصد کاهش یافته است.

میانگین تورم جهانی مشتریان نهایی در روز شنبه نهم بهمن ماه از طریق قرعهکشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد. مشتریان برای ثبت نام نهایی از طریق قرعه کشی که با حضور نمایندگان نهادهای ناظر روز شنبه دوم بهمن ماه برگزار می شود، انتخاب خواهند شد. به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز میرساند شرایط پیش فروش و فروش فوری با قرعه کشی برخی از محصولات شرکت ایران خودرو با موعد تحویل (حداکثر یکساله) به شرح ذیل اعلام میگردد.

خرید گیم تایم 2 ماهه
طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر 1ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز سه شنبه مورخ 1401/01/23 شروع و تا پایان روز پنجشنبه مورخ 1401/01/25 ادامه خواهد داشت. در حال حاضر به نظر میرسد وزارت صمت به دنبال آن است تا این افزایش قیمتها بیش از 10 درصد باشد چرا که به گفته معمارباشی مدیرکل دفتر نیرومحرکه وزارت صمت باید به زیان تولید خودروسازان پایان داد. براساس آخرین شنیدهها گویا افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودروهای پرتیراژ در حال بررسی است و قرار است در جلسه پیش از ظهر امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب نهایی برسد.

نتایج قرعه کشی خودرو
تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه نیز اجرا خواهد شد. این قیمتها، قیمت نهایی فروش بوده و خودروهایی که در لیست قیمت ایران خودرو وجود ندارند، یا در اسفندماه تولید نشدهاند یا عرضهای در این ماه نداشتهاند. طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه مورخ 1400/09/18 شروع و تا پایان روز شنبه مورخ 1400/09/20 ادامه خواهد داشت. ​​​​​.

بورس از صفر تا صد اما سال 2018 و هم زمان با کاهش قیمت سایر ارزهای دیجیتال، قیمت اتریوم کلاسیک نیز به حدود 3 دلار رسید تا سال بدی برای آن باشد. زمان شروع این طرح از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 1400/09/17 بوده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. آذری هستم از ارومیه : با سلام ، اقا این قرعه کشی سرکاریه آره ! هدف شما ها فقط این بوده با نام جایزه دار بودن محصولات قیمت آنهارو بالا ببرید مردمم که گوشاشون درازه ؟

مسکن ملی اصفهان سال 2021 نیز همزمان با اوج گرفتن مجدد بازار رمز ارزها، قیمت آن مجددا به حدود 20 دلار برگشت. به هر کد ملی فقط سک دستگاه خودرو تعلق میگیرد. دقیقا کد روی چوب بستنی را فرستادم پاسخ اومده کد ارسالی اشتباه است . برای دریافت کد کاربری و کلمه عبور، لازم است شماره تلفن و شماره شبای معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد. بدیهی است تبعات ناشی از عدم اعلام شماره شبا و تلفن همراه صحیح، بر عهده متقاضی است.

2 - ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پاژه سوم معتبر (عدم انقضای تارزخ اعتبار) الزامی است. ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضای تاریخ اعتبار) الزامی میباشد. ارشیا مستوفی : سلام من چجوری باید در قرعه کشی ثبت نام کنم؟ ارشیا مستوفی : سلام من ارشیا مستوفی هستم من میخواستم بدونم چجوری باید در قرعه کشی ثبت نام کنم؟

آیفون 14 قیمت اگه کسی میدونه ممنون میشم که بگه و من چون اولین بار هست که در قرعه کشی میخوام شرکت کنم هیجان دارم و امید وارم ودوست دارم که برنده بشوم. و لطفا من رو راهنمایی کنید که چجوری باید شرکت کنم باتشکر از کارکنان شرکت میهن و مردم. مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن. در نهایت سال 2020 سال نسبتا خوبی برای آن بود و قیمت اتریوم کلاسیک در حدود 11 دلار بود.

آخرین بروزرسانی در: