طول مطالعه: 5 دقیقه

قیمت در نیمه دوم کانال نزولی قرار دارد و برای برگشت و خروج از کانال نیازمند تثبیت بالای 2950 دلار می باشد. این سطح حمایت روز گذشته به صورت موقت شکسته شد، و مجددا شاهد برگشت قیمت بالای این محدوده بوده ایم. بنابراین باید دید که کدام یک از سطوح حمایت یا مقاومت به سمت بالا شکسته خواهد شد. با مشاهده نشانه های حمایت روی یکی از این سطوح، انتظار برگشت کوتاه مدت را برای اتریوم به سمت مقاومت های تعیین شده داریم.

تورم جهانی 2022
در صورتی که سرمایه گذاری روی اتریوم مجددا روند صعودی کوتاه مدت خود را نداشته باشد، احتمال شکسته شدن این حمایت و برخورد شاخص با حمایت پایین تر در محدوده 19.30 الی 19.11 درصد وجود دارد. قدرت فروشندگان موجب شکسته شدن حمایت 2000 دلار نیز شد. دامیننس اتریوم مطابق انتظاراتی که روز قبل داشتیم، با برگشت به حمایت محدوده 19.50 درصد، به ترند لاین نزولی شکسته شده پولبک زده است، و با توجه به اینکه در کوتاه مدت در یک کانال رنج قرار گرفته است، احتمال حرکت به سمت مقاومت 20 درصد بالاتر می باشد.

رونمایی آیفون ۱۲ پرو مکس
با توجه به اینکه یک حمایت داینامیک صعودی و یک مقاومت استاتیک بالای قیمت قرار گرفته است، پس در صورتی که یکی از این سطوح پر قدرت شکسته شود ، ادامه روند اتریوم را تحت تأثیر قرار خواهد داد. اتریوم روز گذشته باز هم به رشد قیمت خود ادامه داد، اما به دلیل اینکه به یک مقاومت مهم در محدوده 1250 الی 1300 دلار برخورد کرده است، با واکنش همراه بود. محدوده های حمایت مقاومتی که برای اتریوم روی نمودار رسم شده بود، به خوبی عمل کرده و هر کدام با واکنش های خوبی همراه بوده است.

کرونا در ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

دامیننس اتریوم مشابه شرایط اتریوم روی سطح حمایت 14.20 الی 15.17 درصد قرار گرفته است، و در تایم فریم های پایین نیز حمایت رند 15 درصد تاکنون مانع از ریزش بیشتر این شاخص شده است. در صورتی که این دو با هم روی حمایت خود باشند و خود اتریوم هم روی حمایت باشد، احتمال رشد اتریوم خیلی بیشتر می شود. با کمک گرفتن از اندیکاتور می توان در تایید سطوح حمایت و مقاومت رسم شده استفاده کرد. در صورت شکسته این خط روند مجددا توان خریداران برای تست مقاومت افزایش خواهد داشت.

همچنین حمایت خط روند آن نیز به سمت پایین شکسته شده است. اکنون برای اتریوم در تایم فریم 1 ساعته می توانیم یک خط روند نزولی در نظر بگیریم. چرا که در صورت شکست آن، روند در تایم فریم 4 ساعته تغییر خواهد کرد. برای صعودی شدن روند اتریوم در تایم فریم 1 ساعته، خریداران نیاز است که قیمت را بالای محدوده 1650 دلار برسانند، و در این ناحیه تثبیت قیمت باید داشته باشیم.  ​​​​.

اتریوم در تایم فریم روزانه با قدرت نمایی خریداران محدوده حمایت هفتگی 2800 دلار را حفظ کرد، و مستقیما با نوسانات شارپ، مجددا بالای محدوده 2950 دلار برگشته است. بنابراین حمایت بعدی در محدوده 15.20 الی 15 درصد می باشد. بنابراین تا مشخص شدن وضعیت کلی بازار باید منتظر ماند. بنابراین تا رسیدن قیمت به سطح حمایت مورد نظر و تثبیت قیمت باید منتظر ماند. قیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظهای ببینید و نرخ آنها را به یکدیگر تبدیل کنید.

خرید گیم تایم Wow Shadowlands سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. این شاخص تا زمانی که بالای سطح 15 درصد برگشت نداشته باشد، همچنان روند آن در کوتاه مدت نیز نزولیخواهد بود. به این معنی که می توانیم بفهمیم چه زمانی و در چه قیمتی خرید کرده، و چه زمانی و در چه قیمتی آن ارز را بفروشیم و سود خود را ازبازار کسب کنیم. امروز این شاخص می تواند به سمت حمایت 19 درصد حرکت خود را ادامه دهد.

جام جهانی ۲۰۱۴ همچنان جهت حرکت روند به سمت مقاومت ها می باشد. اتریوم روز گذشته با ادامه روند رنج خود در محدوده مقاومت 1088 الی 1100 دلار و حمایت 1030 الی 1040 دلار نوسانات خود را به ثبت رساند. برای حفظ این سطح خریداران باید در این محدوده حمایت های بسیار زیادی برای جذب تمام فروشندگان بازار انجام دهند. در غیر این صورت اگر فشار فروش مجددا افزایش داشته باشد، با شکست کامل این سطح حمایت و در صورت بسته شدن کندل هفتگی زیر این ناحیه، ریزش قیمت اتریوم این بار می تواند تا محدوده اول 2000 دلار و محدوده اصلی 1777 الی 1550 دلار ادامه داشته باشد.

قرعه کشی خودرو تیر 1401 در صورت شکست مقاومت پیش رود، قیمت اتریوم می تواند تا محدوده 2200 دلار رشد خود را ادامه دهد. دامیننس اتریوم با پولبک به محدوده حمایت 19 درصد، باز هم به رشد خود ادامه داد، و اما قبل از برخورد به مقاومت روند 20 درصد با واکنش همراه بود مجدداً این حرکت صعودی می تواند ادامه پیدا کند تا شاهد برخورد به مقاومت 20 درصد باشیم. دامیننس اتریوم با کاهشی که روز گذشته داشت، حمایت خود را در محدوده 20.54 الی 20.67 درصد از دست داد.

اتریوم دو روز گذشته در برخوردی که به قیمت رند 1000 دلار داشت، با واکنش بسیار قوی همراه شد، و روز گذشته نیز در برخوردی که به محدوده حمایت 1030 الی 1040 دلار داشت، با واکنش مثبت همراه بوده است. همچنین این مقاومت از گذشته قیمت نیز قابل ردیابی بود، و روی نمودار اتریوم وجود داشت. اتریوم در ادامه ریزش روز قبل، با فشار فروشی که در کل بازار اتفاق افتاد تا محدوده حمایت 2700 دلار ریزش داشت. نبود تقاضا و قدرت گرفتن فروشندگان موجب ریزش قیمت تا محدوده 1800 دلار و شکست این حمایت شده است.

قیمت در 24 ساعت گذشته با افزایش کمی همراه بود. دامیننس اتریوم با شکست محدوده 19.5 درصد در حال نفوذ کامل داخل حمایت 19.50 الی 19.30 درصد می باشد. محدوده اول حمایت فعلی 1700 دلار هست. بنابراین محدوده های سیو سود کوتاه مدت می باشد. مقاومت اول در محدوده 1670 الی 1688 دلار قرار دارد و یک مقاومت مینور می باشد. مجددا از این ناحیه می توانیم انتظار واکنش قیمت را داشته باشیم. مقاومت رند 2000 دلار در ساعات گذشته مانع از رشد مجدد قیمت شده است.

آخرین بروزرسانی در: