طول مطالعه: 4 دقیقه

بيماري که ما با آن مواجه هستيم داراي ابعاد ناشناخته است ، به همين دليل نه در ايران بلکه همه جاي دنيا وقتي مساله اي ناشناخته باشد بيشتر ترس ايجاد ميکند مثلا بيماريهاي خطرناکي مانند سرطان کمتر براي بشر ترسناک هستند چون ماهيت آنها شناخته شده و راه حل هاي درماني و پيشگيري دارند بنابراين ناشناخته بودن بيماري کرونا نوعي ترس را در دنيا ايجاد کرده و چون هنوز علم پزشکي نتوانسته راه درماني مناسبي پيدا کند و بحث هاي پيشگيري نيز همگي بر حذر بودن از جامعه و فضاي کسب و کار و وسايل حمل و نقل عمومي تاکييد دارد در نتيجه خواه نا خواه چنين فضايي ايجاد ميشود.  ​.

خودرو ملی عربستان میدانیم که اپل برای آیفون ۱۳ پرو مکس از فناوری برتر پروموشن استفاده میکند تا بتواند نرخ تازهسازی پویا را فراهم کند. هرکدام از این گوشیها، از سیستمعامل جدید 15 اپل استفاده میکنند که تا چندین سال آینده هم مورد پشتیبانی قرار خواهند گرفت و این مزیت بزرگی نسبت به گوشیهای اندروید است. دوربین نسخه پرو بهبود بیشتری پیدا کرده است و در هر دو نسخه هم میتوانید از فیلمبرداری سینماتیک بهره برده و از آن لذت ببرید. دانستیم که آیفون ۱۳ پرو مکس بهعنوان بهترین و بزرگترین گوشی اپل در سال جاری، امکانات بیشتری مانند باتری بزرگتر و صفحهنمایش پروموشن در اختیار شما میگذارد.

قرعه E2 80 8cکشی ایران خودرو
اما برای این امکانات، باید هزینه بیشتری هم پیدا کنید. حافظه رم آیفون ۱۳ در تمامی مدلها ۴ گیگابایت است و این میزان در آیفون ۱۳ پرو مکس به ۶ گیگابایت افزایش پیدا کرده است. در این مطلب قصد داریم که نگاهی به نسخه پایه و پرو مکس آیفون ۱۳ انداخته و بررسی کنیم که چه تفاوتهای مهمی با همدیگر دارند. در کنار این موارد میتوانیم به قابلیت فیلمبرداری 4در هر کدام از این گوشیها اشاره کنیم که باز هم کیفیتشان افزایش پیدا کرده است و فریم ریتهای بسیار بهتری را دریافت کنید.

قرعه کشی خودرو Mvm
به نظر ميرسد بيماري حاضر که موسوم به ١٩-ميباشد خانواده اي از ويروس هاي کرونا باشد که قبلا نيز شيوع داشته است نکته حائز اهميت عدم تظاهر علائم باليني در دوران کمون و همه گيري سريع آن ميباشد که باعث ترس و اضطراب در جامعه ميشود البته فعلا تمرکز بر بحث پيشگيري ورعايت بهداشت فردي همچنين قطع زنجيره انتقال ميباشد ولي درمان هاي روان شناختي ميتواند به نحو موثري در کاهش عوارض آن مفيد باشد.

بنابراین، از نظر عملکردی، گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس بهوضوح محصول سریعتر و بهتری خواهد بود. هر دوی گوشیها از گواهی برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب بهره میبرند و میتوانید گوشیها را برای مدت زمان ۳۰ دقیقه در عمق ۶ متری آب نگهداری کنید. هر دوی این گوشیها طی رویدادی در ۱۴ سپتامبر معرفی شده و ۱۰ روز بعد، منتشر شدند. حافظه داخلی هرکدام از این گوشیها از ۱۲۸ گیگابایت شروع میشود. اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، است که کاربران میتوانند آن را بدون هزینه دانلود کنند و هر لحظه و هر کجا، به مجموعهای از جدیدترین فیلمها و سریالهای ایرانی و خارجی (دوبله و با زیرنویس فارسی)، برنامههای زنده تلویزیونی، پخش مستقیم مسابقههای ورزشی (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه سه و…) پادکست، کتابهای صوتی، موسیقی و آلبومهای جدید و…

زلنسکی قبل از ریاست جمهوری لنز ایرانسل، رویداد امشب شرکت اپل برای معرفی خانواده آیفون ۱۴ را به صورت زنده پخش میکند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ایرانسل، امروز چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱، از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران، رویداد شرکت اپل برای معرفی خانواده آیفون ۱۴ آغاز و نسل جدید گوشی و ساعت هوشمند این شرکت، رونمایی میشود. این قابلیت سبب میشود که بتوانید نرخ تازهسازی از ۱۰ تا ۱۲۰ هرتز را ایجاد کرده و عملکرد روانتر انیمیشنها را همراه با تجربه عالی هنگام بازی به همراه داشته باشید.

آیفون ۱۳ پرو مکس از سنسور بزرگتر ۱.۹ میکرو متری استفاده میکند و در کنار آن دو سنسور اولترا واید و تلهفوتو هم وجود دارد که قدرت عکسبرداری شما را مخصوص در شرایط شب بسیار عالی جلوه خواهند داد. این تراشه از پردازنده مرکزی -استفاده میکند و پردازنده گرافیکی، جایی است که آیفون ۱۳ پرو مکس عملکرد بهتری در آن دارد. بدنه هرکدام از این گوشیهای طراحی مشابه دارد و اپل از بدنه جلویی شیشهای همراه با فریم فولاد ضد زنگ استفاده کرده است.

روی گوشی تلفن همراه یا در منزل روی تلویزیون دسترسی داشته باشند. این موضوع سبب شده است که وضوح آیفون ۱۳ پرو مکس در حد ۲۷۷۸ در ۱۲۸۴ پیکسل بوده و بیشتر از نسخه پایه باشد. همانطور که از قبل هم انتظار داشتیم، آیفون ۱۳ پایه از یک ماژول دوگانه و آیفون ۱۳ پرو مکس از ماژول دوربین سه گانه استفاده میکند و همه سنسورهای آنها هم ۱۲ مگاپیکسلی هستند.

البته تراکم پیکسلی نسخه پایه بیشتر است و تعداد پیکسلهای موجود در اندازه کوچک، باعث این موضوع شده است. در حالی که بسیاری کاربران علاقهمند به گوشیهای آیفون، به دنبال تفاوت این سری با سال گذشته هستند، اما جالب است بدانید که مدلهای مختلف سری ۱۳ آیفون هم تفاوتهای جالبی باهم دارند و میتوانید با بررسی بیشتر آنها، گزینه مدنظر خود را رقم مناسبتری خریداری کنید. بنا بر اعلام منابع خبری، آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ مکس، آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس و نیز سری ۸ ساعت هوشمند اپل یا همان اپل واچ، مهمترین محصولاتی هستند که در این رویداد، رونمایی خواهند شد.

اتریوم مرج شد
عصر حاضر با وجود تکنولوژی پیشرفته، علاوه بر افزایش رفاه اجتماعی گاهی انسان را دستخوش تغییراتی می کند. ضمن این که تنها با 15 دقیقه شارژ قادر خواهد بود که تا 3 ساعت کامل قابل استفاده باشد. روسیه درگیریهای مسلحانه را در اوکراین آغاز نکرد، اما در تلاش است تا پس از کودتای سال ۲۰۱۴ با حمایت آمریکا، به آن پایان دهد. یکی از مزایای جذاب ایرپاد دو، داشتن دستیار مجازی شرکت اپل به نام سیری است.

آخرین بروزرسانی در: