طول مطالعه: 5 دقیقه

رشدی که قیمت اتریوم کلاسیک را به محدوده های هدف اول 72 دلار، هدف بعدی 100 دلار و نهایتا سقف قبلی در محدوده 130 دلار برساند. در صورتی که شکست الگو تایید شود، و تثبیت قیمت بالای محدوده 39.5 الی 40 دلار داشته باشیم، اهداف اتریوم کلاسیک در محدوده سقف قبلی یعنی مقاومت 45 الی 50 دلار، و هدف بعدی میان مدت آن در محدوده 102 الی 111 دلار خواهد بود.

جام جهانی ۲۰۱۸ ادامه نوسانات قیمت در صورتی که ریزش بیشتری در بازار شاهد باشیم، تا محدوده حمایت 23.3 الی 24.7 دلار خواهد بود. در اوایل هفته گذشته شاهد ریزش قیمت و فشار فروش تا محدوده حمایت 23.3 دلار بودیم. مجددا امروز شاهد رشد قیمت اتریوم کلاسیک هستیم. اما با رشدی که در چند روز گذشته در بازار شاهد بودیم مجدداً حرکت صعودی و حمایت خریداران برای تست شکست مقاومت 25 دلار در حال انجام می باشد. نکته مثبتی که وجود دارد این است که در صورت برخورد قیمت به حمایت، پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت و برگشت مجدد تا مقاومت 17 دلار وجود دارد.

اندیکاتور یک واگرایی مثبت در کف مثلث تشکیل داده است. اما یک مقاومت در محدوده ۳۸ تا ۳۹ دلار دارد، در حال حاضر قیمت را متوقف کرده است. در تایم فریم 4 ساعته برای ادامه حرکت صعودی نیاز است که مقاومت 39 دلار با حجم بالای معاملات خرید شکسته شود. البته این در صورتی است که حمایت ۲۸ دلار حفظ شود، و قیمت بالای محدوده ۳۰ دلار برگردد. در صورتی که قصد دریافت اطلاعات بیشتری در ارتباط با این رمز ارز دارید، می توانید به مقاله “ارز اتریوم کلاسیک چیست؟

رمز ارز اتریوم کلاسیک در طی هفته های گذشته با ادامه روند صعودی پر قدرت و حمایت خریداران، مجددا به سطح مقاومت قبلی خود در محدوده 44.77 الی 52 دلار برخورد کرده است. اما در این محدوده نیز مجددا سفارشات فروشی وجود دارد که می تواند قیمت را با واکنش منفی مواجه کند. که انتظار واکنش اصلی را در این محدوده داریم. تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، انتظار شکست مقاومت استاتیک را داریم. شرایط کوتاه مدت بیت کوین تا زمانی که صعودی باقی بماند، اتریوم کلاسیک می تواند با شکست مقاومت فعلی خود، به محدوده 50 دلار برخورد داشته باشد.

این ارز که بین محدوده حمایت 34 الی 36 دلار و مقاومت 39.5 الی 44.5 دلار رنج شده است، در حال ریکاوری برای تست مجدد شکست مقاومت خود می باشد. امروز نیز اتریوم کلاسیک با رشد بیش از ۱۱ درصد سطح مقاومت 21 الی 22 دلار را به سمت بالا شکسته و خریداران موفق شدند این سطح را به حمایت تبدیل کنند. همچنین خط روند نزولی نیز که روی موج آخر نمودار رسم شده بود، امروز به سمت بالا شکسته شد و قیمت از محدوده حمایت 21 الی 22 دلار حرکت صعودی کوتاه مدت خود را به سمت مقاومت 25 دلار شروع کرده است.

واردات خودرو خارجی

یک بار به محدوده 35 دلار واکنش داشته و امروز نیز با واکنش همراه بوده است. رمز ارز اتریوم کلاسیک در طی هفته گذشته بر خلاف اکثر ارزهای بازار با رشد قیمت همراه بود. رمز ارز اتریوم کلاسیک در طول هفته گذشته با ریزش بیش از 18 درصد همراه بوده است و به پایین ترین قیمت دو ماه گذشته خود در محدوده 25 دلار رسید. اما این مقاومت تاکنون مانع از رشد قیمت شده است، و پتانسیل ریزش بیشتر تا محدوده حمایت های پایین تر در قیمت 21.5 الی 18 دلار وجود دارد.

با توجه به اینکه نیز به نوک مثلث در حال نزدیک شدن می باشد، اگر شرایط بازار مساعد شده و نشانه های برگشت روند بازار دیده شود، نیز می تواند به سرعت حمایت شده و به سمت مقاومت سقف قبلی خود در محدوده 50 و 60 دلار حرکت کند. همانطور که در تایم 4 ساعته می بینید شرایط به صورت مساعد می باشد. شرایط برای رمز ارز اتریوم کلاسیک در حال مساعد شدن است. از کجا رمز ارز اتریوم کلاسیک بخرم؟

این محدوده حمایت همانطور که روی نمودار می بینید در صورتی که شکسته شود روند اتریوم کلاسیک در این بازه زمانی از حالت صعودی خارج خواهد شد، و به روند رنج تبدیل می شود. پس تا زمانی که این مقاومت داینامیک تبدیل به حمایت نشود، ادامه روند رنج را می توانیم انتظار داشته باشیم. در این محدوده یک فیبوناچی اصلاحی رسم کرده ایم، که عدد ۰.۵ فیبوناچی روی قیمت ۲۸ دلار می باشد.

فشار فروشی که در کل بازار به وجود آمده است، قیمت این ارز را به محدوده حمایت مهمی رسانده است. باید دید که در این هفته روند بازار به چه صورت خواهد شد و آیا این حمایت حفظ خواهد شد یا خیر. قیمت این ارز در هفته گذشته بعد از نزولی شدن روند در تایم 4 ساعته، و واکنش شدیدی که به محدوده 35 دلار داشت، با 22 درصد کاهش به عدد 21.20 دلار نیز رسید.

همچنین بلاکچین اتریوم کلاسیک، قابلیت مدیریت تعداد زیادی از برنامه ها و قرادادهای هوشمند و تراکنش ها را دارد. مقاومت 39 دلار هم مانع از ادامه رشد قیمت شده است. خطوط اندیکاتور محدوده مقاومت 25 دلار را تایید می کنند. در نتیجه روند این ارز می تواند کماکان رنج باشد. رمز ارز اتریوم کلاسیک در هفته گذشته روند رنجی داشت. در غیر اینصورت، روند قیمت با شکست مقاومت ترند لاین می تواند به سطح 30 دلار رسیده و سپس با شکست این مقاومت، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت تا محدوده مقاومت بعدی در قیمت 35 دلار را داشته باشیم.

همچنین مقاومت ترند لاین نزولی در صورت برخورد قیمت می تواند با واکنش منفی همراه باشد. انتظار ما در این هفته کاهش به سمت حمایت 40 دلار و سپس تلاش مجدد خریداران برای تست شکست مقاومت 50 دلار می باشد. این مقاومت نیز با واکنش و سیو سود خریداران کوتاه مدت همراه بود. این محدوده ها اهداف میان مدت و بلند مدت هستند. بنابراین احتمال سیو سود بیشتر خریداران در این محدوده وجود دارد.

هدف اصلی این رمز ارز حفظ اصالت بلاکچین اتریوم است. رمز ارز اتریوم کلاسیک در هفته گذشته نوسانات رنجی را پشت سر گذاشته است. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت را مشاهده کنید. همچنین به اخبار ارز دیجیتال به صورت 24 ساعت و شبانه روزی دسترسی پیدا کنید. هدف اصلی این رمز ارز حفظ اصالت بلاکچین اتریوم است. سیگنال خرید اتریوم کلاسیک نمیدین؟ همه چیز به وضعیت فعلی بیت کوین بستگی داره. ​​!

آخرین بروزرسانی در: