طول مطالعه: 5 دقیقه

قیمت اتریوم از محدوده 1750 دلار تا حمایت محدوده 1550 دلار ریزش پیدا کرد. دامیننس اتریوم با ریزش روز گذشته از محدوده 18.90، تا عدد 18 درصد هم کاهش داشته است. اتریوم با کاهش 8 درصدی در روز گذشته، مجددا به سطح حمایت مهم خود در محدوده 1950 الی 1800 دلار برخورد کرده و به آن واکنش جزیی نشان داده است. دامیننس اتریوم بعد از واکنش به محدوده مقاومت 21 الی 21.15 درصد، باز هم کاهش پیدا کرد، و این بار خط روند صعودی خود را نیز شکسته است.

واردات خودرو دست دوم اولین حمایت در محدوده 1940 الی 1950 دلار می باشد. اتریوم در 24 ساعت گذشته با رشد بیش از 10 درصد همراه بوده است. دامیننس اتریوم نیز مشابه شرایط اتریوم می باشد، و محدوده حمایتی که در عدد 14.90 الی 14.75 درصد قرار دارد، می تواند با واکنش همراه باشد. دامیننس اتریوم برای چهارمین روز متوالی روی محدوده حمایت 19.60 الی 19.50 درصد قرار دارد. حمایتی در عدد 14.21 الی 15.17 درصد می باشد، و شاخص به این سطح مهم واکنش خوبی نشان داده است.

دامیننس اتریوم زیر محدوده مقاومت 19.33 الی 19.70 درصد قرار دارد و این بار شاهد واکنش به این سطح مقاومت هستیم. مجددا کاهش قیمت را برای این ارز تا حمایت 2750 دلار شاهد بوده ایم. دامیننس اتریوم هنوز زیر مقاومت رند 20 درصد قرار دارد، و این شاخص تا زمانی که این مقاومت را پر قدرت تبدیل به حمایت نکند، به روند صعودی کوتاه مدت خود باز نخواهد گشت. دامیننس اتریوم می تواند تا مقاومت بعدی در محدوده 20.37 الی 20.57 درصد به رشد خود ادامه دهد.

ولادیمیر پوتین جوانی اتریوم در طی چند روز گذشته روی محدوده حمایت 1700 الی 1786 دلار توقف کامل داشت، و با واگرایی مثبتی که روی نمودار آن در تایم فریم 1 ساعته تشکیل شده بود، می توانستیم با شکست خط روند نزولی روی موج آخر تریگر ورود به معامله بگیریم. خریداران این ارز در محدوده کف کانال صعودی اقدام به حمایت بیشتری از این ارز کردند و قیمت اتریوم را تا محدوده مقاومت 2967 الی 3000 دلار رسانده اند. افزایش فشار فروش ناشی از ترس سرمایه گذاران روی تمام بازار اثرات منفی خود را حفظ کرده است.

ولادیمیر پوتین نی نی سایت این بار باز هم با حمایت خوب خریداران، مقاومت اتریوم در قیمت 1950 دلار شکسته شد، و اتریوم به مقاومت بعدی خود در قیمت رند 2000 دلار که از قبل برای آن در نظر گرفته شده بود، برخورد کرده است. اتریوم روز گذشته با اینکه مقاومت محدوده 2950 دلار به سمت بالا شکسته بود، اما عدم تثبیت قیمت بالای این ناحیه منجر به شکسته شدن دوباره این حمایت و برخورد مجدد به سطح حمایت هفتگی شده است.

با توجه به اینکه واگرایی مثبت روی اندیکاتور مشاهده شده است، احتمال رشد قیمت اتریوم در کوتاه مدت وجود دارد. محدوده حمایت مقاومتی که معامله گران بازار در این ناحیه جدال سختی با یکدیگر داشتند، در قیمت 1900 و 1850 دلار قرار گرفته است. اتریوم همچنان در مسیر صعودی کوتاه مدت قرار دارد، و رشد کم نوسان و کم دامنه بیت کوین موجب افزایش قیمت سایر آلت کوین ها در بازار از جمله اتریوم شده است.

مگر در صورتی که روی محدوده های فعلی در هفته جاری خبرهای مثبتی در بازار منتشر شود. برای امروز در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده 1610 دلار حفظ کنند، انتظار داریم که اهداف بالاتر در محدوده های 1650 و 1700 دلار رویت شود. روی کندل های نمودار در تایم فریم 4 ساعته هنوز نشانه های قدرت گرفتن خریدار مشاهده نمی شود، و کندل های نزولی قدرت بالایی دارند.

یکی از مقاومت هایی که از گذشته روی نمودار رسم شده بود و در محدوده 1720 دلار قرار داشت، با واکنش همراه بود، و اتریوم به محض برخورد به این محدوده، واکنش منفی نشان داد. خط روند صعودی رسم شده روی نمودار همچنان می تواند به عنوان حمایت در نظر گرفته شود. بنابراین برای هفته پیش رو تا زمانی که مقاومت مورد نظر تبدیل به حمایت نشود، ادامه روند رنج را می توانیم انتظار داشته باشیم. اتریوم همچنان پتانسیل کاهش بیشتر قیمت را تا حمایت 1300 دلار دارد.   .

قرعه کشی ایران خودرو.com اما برای امروز و فردا توقف در محدوده حمایت فعلی می تواند موجب برگشت کوتاه مدت تا سقف کانال نزولی موج نزولی شود، و قبل از برگشت می تواند مجددا تا محدوده 2700 دلار برای تست مجدد حمایت کاهش داشته باشد. دامیننس اتریوم همان طور که روز گذشته بررسی شده بود، برای اطمینان بیشتر باید سقف مقاومت الگوی کنج نزولی را می شکت تا تایید حرکت صعودی داشته باشد. اما در صورت خروج قیمت از این روند نیز انتظار حرکت شارپی را از اتریوم داریم.

بنابراین در صورتی که خریداران بتوانند مجددا قیمت اتریوم را بالای 2700 دلار برسانند، امکان رشد قیمت و خروج از کانال نزولی فراهم می شود. علاوه بر آن، برای بررسی کلی پروژه ها از این سایت می توان استفاده کرد. 4. برنامه ها و رویدادهای پیش رو: تیم پروژه در روند پیشرفت خود چه برنامه هایی برای بهتر شدن و جذاب تر کردن پروژه خود دارد. دامیننس اتریوم مجددا به حمایت 19.5 درصد خود برگشته است. تا زمانی که این سطح حمایت حفظ شود، جهت حرکت برای امروز صعودی است و می تواند تا محدوده 1300 دلار به رشد خود ادامه دهد.

مقاومت کوتاه مدت اتریوم نیز در محدوده 1220 دلار قرار گرفته است. دامیننس اتریوم مجددا به حمایت 19.70 درصد که در وسط کانال رنج قرار دارد برخورد کرده و به آن واکنش خوبی نشان داده است. دامیننس اتریوم در محدوده حمایت رند 20 درصد در نوسان می باشد. به عنوان مثال در زمان نگارش این مقاله، روی عدد 18.60 درصد می باشد. در غیر اینصورت احتمال شکست این حمایت نیز وجود دارد.

خودرو ملی روسیه
تلاش روز قبل خریداران برای شکست این مقاومت کافی نبوده است. این حمایت تا زمانی که بیت کوین روی محدوده فعلی باقی بماند، حفظ خواهد شد و اتریوم احتمالا وارد یک روند رنج می شود. کف محدوده حمایت در قیمت 750 دلار می باشد. همچنان تحلیل قبلی در مورد دامیننس اتریوم پابرجاست. پس اگر چارت اتریوم نسبت به بیت کوین بررسی شود، به این معنی است که ارزش اتریوم را نسبت به بیت کوین بررسی می کنیم.

آخرین بروزرسانی در: